90404

Bir koltuk talımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak yaklaşık 30 dakika ile 1 saat arasında değişen bir sürede temizlik garantisi ile bitmiş olur.

Koltukların kumaş hassasiyeti dikkate alınarak uygulama seçilir. Kumaşda herhangi bir sorun yoksa köpük ve sulu sistem yıkama yapılır. Akabinde buhar, durulama son aşamada da vakumlama yapılır. Koltuklarda hassasiyet gerektiren bir durum var ise sadece buharlı yıkama tercih edilir. Her koşulda temizlik garantisi verilmektedir.

Eğer koltuklarınızı sadece kirli göründüğü için yıkatıyorsanız size bağlı olarak 1-2 senede bir yıkatabilirsiniz. Ancak ana sebep sağlık için yıkatıyorsanız 6-9 ayda bir yıkatılması gerekir.

Sebep; 6-9 ay sonra dejezfekte etkisini yitirir.

Kesinlik kumaşlarınızda en ufak bir solma olmaz, bu konuda firmamız garanti verir. Koltuklarınızda eğer renk solması veya aşınma yoksa tüm kirler garantili şekilde çıkartılır. Ekibimiz hassasiyet olması halinde buhar ile yıkama sistemine geçer. Bunu evinize veya işyerinize gelen tecrübeli elemanlarımız kumaşın cinsine ve hassasiyetine bakarak en iyi sonucu alabileceği şekilde uygulamayı yapar.

Bu süre 3 saat ile 12 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Oda sıcaklığı ile bağlantılı olarak yüksek veya düşük ısı ile belirler. 20 derece üzeri oda sıcaklığında yaklaşık olarak 6-8 saatte, daha düşük derecelerde 12 saate kadar kurur. Tabiki bu kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama yapılırsa 3 ile 6 saat arasına düşebilir.

Kullanılan ürünlerin tamamı koltuk yıkama deterjanlarından oluşup anti bakteriyel ve bitkisel ürünlerden oluşmaktadır, insan sağlığına kesinlikle zararlı değildir.